Wymagania Google

Najkrócej rzecz ujmując - Google pierwsze zmiany określane mianem "mobilnej rewolucji" zaczął wprowadzać już wiosną 2015 roku, obecnie, w 2021 roku modyfikacje na rzecz premiowania nowoczesnych stron WWW przystosowanych do obsługi na urządzeniach mobilnych są pogłębiane, a to nie koniec, w mediach coraz częściej pojawiają się informacje, że z czasem Google może całkiem usunąc ze swojej wyszukiwarki strony, które nie przejdą testu mobilności Google.

Posiadanie nowoczesnej, responsywnej strony przystosowanej do obsługi na urządzeniach mobilnych da Ci znaczną przewagę nad konkurencją, która posiada strony przestarzałego typu - nowa strona da Ci szansę lepiej dotrzeć do nowych Klientów, a gdy wejdą na stronę jej obsługa pozwoli szybko i wygodnie znaleźć poszukiwane informacje o Twoich produktach i usługach - bez problemów, z działaniem i wyświetlaniem strony, bo chyba nikt nie lubi wchodzić na stronę, która błędnie się wyświetla, jej elementy nie działają poprawnie lub wcale, a część treści jest niewidoczna lub nieczytelna co uniemożliwia lub znacznie utrudnia i wydłuża zdobycie informacji o poszukiwanym produkcie lub usłudze.

Poniżej przedstawiamy kilka artykułów z dużych portali informujących o zmianach w Google oraz ich skutkach:

Źródło: Wirtualna Polska Przejdź do artykułu...

Źródło: Polskie Radio Przejdź do artykułu...

Źródło: Portal Spidersweb Przejdź do artykułu...

Źródło: Biznes Newseria Przejdź do artykułu...

Bezpłatny projekt

Bez zobowiązań - jeśli nasza strona Ci się nie spodoba nie ponosisz żadnych kosztów!

Przewaga

Większość firm posiada przestarzałe strony niespełniające wymagań Google - wyprzedź konkurencję i zdobądź nowych klientów!

Masz starą stronę?

Sprawdź czy Twoja stara strona spełnia najnowsze wymagania Testem mobilności Google

Oprawa graficzna

Nie posiadasz logo? Potrzebujesz atrakcyjnych zdjęć? To nie problem - zaproponujemy Ci coś wyjątkowego

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej, mobilnej strony www?

Strony spełniające najnowsze wymagania Google pozycjonują się wyżej od stron o podobnej treści ale niespełniających wymagań mbilności - Twoja strona już na starcie może być wyżej od konkurencji!

Zmiany, które Google wprowadziło w wyszukiwarce są stale rozwijane - celem jest poprawienie jakości wyników wyszukiwania na urządzeniach mobilnych, z których korzysta coraz więcej użytkowników.

Już ponad 80% użytkowników wykorzystuje urządzenia mobilne - smartfony i tablety zamiast komputerów i laptopów do przeglądania internetu, a ich liczba stale rośnie - Twoja firma nie może zostać w tyle!